Ssangyong Rexton RX 200 e-XDI Sapphire VAN 3500 KG TREKGEWICHT

€ 10.950,-

Bouwjaar 30-12-2015
Categorie Bedrijfswagen
BTW / Marge BTW
Kmstand 275.537 km
Deuren 5
Kenteken VR-431-J
Kleur Blauw Bod op je auto
Brandstof Diesel
Transmissie Automaat
Motorinhoud 1.998 cc
Vermogen 114 kW (155 pk)

Ssangyong Rexton RX 200 e-XDI Sapphire VAN 3500 KG TREKGEWICHT


€ 10.950,-

Algemeen

Bouwjaar 30-12-2015
Categorie Bedrijfswagen
BTW / Marge BTW
Kmstand 275.537 km
Deuren 5
Kenteken VR-431-J
Kleur Blauw Bod op je auto
Brandstof Diesel
Transmissie Automaat
Motorinhoud 1.998 cc
Vermogen 114 kW (155 pk)

Aanbieder

Bedrijfsnaam Autobedrijf Jos Priem
Contactpersoon Afdeling verkoop
Adres Uitweg 15a
Postcode 3645 TA
Plaats Vinkeveen
Provincie Utrecht
Land Nederland
Telefoon +31 (0)297 - 778494 bel telefoonnummer toon telefoonnummer
Website www.jospriem.nl
E-mail e-mail sturen

Auto online verzekeren?

Bereken uw premie direct online!

Opties

  • 4x4 uitvoering
  • abs
  • airbag bestuurder
  • airbags (voor)
  • airconditioning
  • alarmsysteem
  • automatic climate control
  • centr. deurvergr. (afstandbediening)
  • cruise control
  • dakrail
  • electr. bedienbare buitenspiegels
  • electr. bedienbare ramen (rondom)
  • electr. bedienbare ramen (voor)
  • electr. verstelbare bestuurdersstoel
  • electr. verstelbare stoelen (voor)
  • in hoogte verstelbaar stuur
  • lederen bekleding
  • lichtmetalen velgen
  • metallic lak
  • mistlampen (voor)
  • parkeersensor
  • radio/cd speler
  • startonderbreker
  • stoelverwarming
  • stuurbekrachtiging
  • trekhaak

Auto direct verkopen?

Laat je auto vandaag nog gratis taxeren en
ontvang direct een bod per e-mail.

Bijzonderheden meld een fout

Algemene informatie
Carrosserievorm: Personenvervoer
Modelreeks: mei 2013 - dec 2015
Modelcode: W

Technische informatie
Koppel: 360 Nm
Aantal cilinders: 4
Tankinhoud: 78 liter
Topsnelheid: 175 km/u

Maten
Afmetingen (LxBxH): 476 x 190 x 184 cm
Wielbasis: 283 cm

Gewichten
Ledig gewicht: 1.987 kg
Laadvermogen: 723 kg
GVW: 2.710 kg

Interieur
Interieurkleur: Zwart
Aantal zitplaatsen: 2

Milieu
CO2-uitstoot: 206 kg
Emissieklasse: Euro 5

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad: 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,7 l/100km (1 op 14,9)

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 160 per kwartaal

Dankzij hoogwaardige techniek en verschillende veiligheidssystemen, biedt deze SsangYong Rexton u optimale veiligheid en comfort tijdens iedere rit. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. Met zijn 155 PK dieselmotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Terwijl u de bagage inlaadt via de elektrisch bedienbare achterklep, nemen uw passagiers al plaats in het lederen interieur. Mooi! Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen met 4 seizoensbanden, treeplanken, dakspoiler, aluminium dakrailing, verstelbare lendensteunen, elektrisch bediende ramen en elektrisch inklapbare buitenspiegels.

De bediening van het audiosysteem gebeurt met knoppen op het stuur. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze SsangYong Rexton prima parkeersensoren die u een handje helpen. Op een rustige weg komt de cruise control helemaal tot z?n recht. U bent in deze SsangYong ook voorzien van lederen versnellingspook, sportstuur met schakelpaddels, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Soepel wegrijden op een helling is eenvoudig met de hulp van hill hold control.

Wij leveren u deze auto natuurlijk met een tellerrapport van Nationale Autopas. Als u nieuwsgierig bent naar deze SsangYong Rexton, neem dan snel contact met ons op.
Prijs is EX. BTW !!

= Bedrijfsinformatie =

BEZICHTIGING OP AFSPRAAK*.
Maandag gesloten
* Zaterdagen bij voorkeur op afspraak; geopend van 0900-1600uur

EXTRA SERVICE:
WHATSAPP ons nu op 0611 41 7949 voor vragen over een occasion of het uit wisselen van fotos van uw inruilauto.
Alle occasions staan schoon en droog binnen in een overdekte showroom van 1500 m2
Inruil van uw huidige auto is mogelijk & volledige fotoreportage van deze occasion is te zien op www.jospriem.nl.
PRIJS is op basis van zo meenemen: Liever kopen met een AFLEVERPAKKET "meest gekozen pakket 595 EURO&

E-mail aanbieder

 

Autotest

SsangYong Rexton (2001 - 2017) | De twee draken

Ssang Yong meldt vol trots dat de Rexton is verbeterd. Het uiterlijk is moderner geworden en het interieur is aangepast aan de Europese smaak. Bovendien is deze luxueuze terreinreus nu leverbaar met een stille, sterke en zuinige 2,7-liter dieselmotor. Dat klinkt als een sprookje, maar is het niet. Alhoewel ...

Autotest | SsangYong Rexton (2001 - 2017) De twee draken

De SsangYong Rexton is een echte terreinauto: gemaakt voor het zware werk. De ruimte en uitrusting zijn prima, maar de rijeigenschappen zijn matig.

Plus

  • goed als werkpaard én als luxe-auto
  • motorkarakter goed aangepast op off-road gebruik
  • zee ruim

Min

  • erg zachte vering

Conclusie

Terug naar het sprookje. De auto-goden zullen de Rexton waarderen voor het gedrag op de snelweg en in de stad. Daar scoort de auto vooral op comfort. De Rexton is zeer ruim, heeft een riante standaarduitrusting en de nieuwe dieselmotor is aangenaam stil. Deze score wordt echter nog niet beloond met een enkele reis naar het hemelse paradijs.

Als modderkruiper scoort de Rexton juist opmerkelijk hoog. Dankzij een goed op elkaar afgestemde overbrenging, onderstel en motor presteert de Rexton uitstekend in het terrein. Dat gaat zelfs zo ver, dat de auto steeds meer plezier geeft als de uitdagingen groter worden.

Het is uiteindelijk de relatie tussen de twee karakters die de Rexton uniek maakt. Als de eigenschappen op verhard en onverhard samen komen, zal de auto-god de combinatie vast zo hoog waarderen dat ze uiteindelijk allebei een draak mogen worden. Op die manier verdient de Rexton letterlijk en figuurlijk de naam Ssang Yong. En hij reed nog lang en gelukkig ... (Ivo Kroone)

Deel deze advertentie